Stresi azaltan 6 şarkı

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,758
88,401
Hiç işim olmaz onlarla,, sanki daha çok stresli olurum gibi geliyor bana,,, 🙄🙄🤭🤭

Ahanda az beri gelin stres böyle atılır dermişim dedim,,, 🤭🤭

Dinleyin sonra bakın stres oluyor musunuz,, 🤭🤭

Daha eklerdim bu kadar yeter sanrım,,, 🤭🤭
Müziğinizde mutfağınız kadar kötüymüş. 🙈
Karadeniz şarkıları severim ama bu tarz değil. Kırk yıl müziksiz kalsam Onay Şahin dinlemem herhalde 😀🙈

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,768
59,907
@Eylül Başak olabilir mübarek herkesin zevki farklı farklıdır,,, bir şey diyemem,,

Sen niye kötülüyorsun sürekli aaa sevme,, :hyrolmaz: :hyrolmaz: :tava: :tava: :tava: :hıh: :hıh:
Bir de kötü diyor her fırsatta olmiii olmiii sen ne istinnn Karadenizlilerden, kötüymüş diyoo oooo bide, seni şiddetle kınıyorum,, :hyrolmaz::hyrolmaz::tripli::tava::hıh::hıh:

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,758
88,401
@Eylül Başak olabilir mübarek herkesin zevki farklı farklıdır,,, bir şey diyemem,,

Sen niye kötülüyorsun sürekli aaa sevme,, :hyrolmaz: :hyrolmaz: :tava: :tava: :tava: :hıh: :hıh:
Bir de kötü diyor her fırsatta olmiii olmiii sen ne istinnn Karadenizlilerden, kötüymüş diyoo oooo bide, seni şiddetle kınıyorum,, :hyrolmaz::hyrolmaz::tripli::tava::hıh::hıh:
Ben senin bir günden bir güne Doğuyu, Bitlis'i ve caaaanım beni sevdiğini görmedim. Güzel sözler söylediğini duymadım. Ben niye Karadeniz'i seveyim ki? :trip:

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,758
88,401
Ben sözlü müzikle kafamı dağıtamam asla. Hatta daha da agresifleşebilirim🤣
Enstrümantal müzik en iyisi yann tiersen gibi piyano, farid farjad kemanı vs
İlla kemençe derseniz mark eliyahu 😍
Ben fon müziklerinde çok seçiciyimdir. Kolay kolay beğenmem. Stresi gidereyim derken daha fazla gerilirim zahar 😀

• Haha
Tepkiler: Tuğba

Son mesajlar